Smart Car Key Ultraviolet Banknote Inspection Lamp Flashlight 365nm Fluorescent Agent Detection Pen Telescopic Zoom IPX5
$1-$1.5
Key attributesParameterTypesmart car keyCar FitmentAbarthConnectionWiredRAM8 gWarranty6 MonthsDesign StyleNew China-ChicPlace of OriginAnhui, ChinaModel NumberDetection Lamp PenBulb Type3W 365nm UV……
Key attributes
| Key attributes | Parameter |
|---|---|
| Type | smart car key |
| Car Fitment | Abarth |
| Connection | Wired |
| RAM | 8 g |
| Warranty | 6 Months |
| Design Style | New China-Chic |
| Place of Origin | Anhui, China |
| Model Number | Detection Lamp Pen |
| Bulb Type | 3W 365nm UV |
| Theoretical life | 100,000 hours |
| Lighting brightness | 80 Lm |
| Irradiation distance | 50 meters |
| Zoom function | telescopic zoom |
| Emission color | 365nm purple light |
| Body material | aluminum alloy |
| Body color | black |
| Surface treatment | wear-resistant anodized |
| Waterproof grade | IPX5 |
| Selling Units | Single item |
| Single package size | 60X30X20 cm |
| Single gross weight | 0.210 kg |












Related Products





